مبلمان اداری خوب می تواند ابزار بازاریابی مناسب نیز باشد

مبلمان اداری خوب می تواند ابزار بازاریابی مناسب نیز باشد

good_office_furniture

من چند هفته پیش یک فضای نمایشگاهی را برای شرکت InfusionSoft در دومین نمایشگاه سالانه تجارت نیویورک هماهنگ کردم که می­توانید تصاویر آن را در ادامه مقاله ببینید.

من می­دانستم که نمایشگاه­های تجاری صدها شرکت کننده و هزاران بیننده خواهد داشت، بنابراین من باید در محیط کوچک تجربه می­کردم تا بتوانم توجه افرادی که از کنار باجه­ها عبور می­کنند را به تجارت خودم جلب کنم. بازدیدکنندگان تنها چند ثانیه را صرف تصمیم گیری در مورد ماندن و مشاهده و یا عبور کردن از هر باجه می­کنند.

اگرچه ما ویترین خوبی داشتیم، اما می­دانستم به چیز بیشتری نیاز است. من با دوستانم در Turnstone تماس گرفتم. من فکر می­کردم اگر از مبلمان جالب و مدرن به جای مبلمان نمایشگاهی "سنتی"  استفاده کنم، نتیجه بهتری خواهم گرفت.

به نظرتان چه شد؟ مطمئنا نتیجه خوبی داشت.

ما از مبلمان مدل Campfire شرکت Turnstone استفاده کردیم تا اوضاع را سر و سامان دهیم و این نظر بازدید کنندگان را جلب کرد.

good_office_furniture

مردم نه تنها در مورد مبلمان نظرات خود را اعلام کردند، بلکه ما به این حس رسیدیم که چقدر مبلمان مدرن با ظاهری ساده که در عین حال کاربردی نیز باشد توانست به ما کمک کند که نمایشی هوشمندانه و بسیار جالب داشته باشیم

از این اتفاق چه درسی می­توان گرفت؟ اگر مبلمان بتواند باعث بهبود تصویر یک تجارت در نمایشگاه شود، در دفتر کار واقعی شما چه تأثیر قابل توجهی خواهد داشت.

دفتر کار شما نه تنها ظاهری زیبا خواهد داشت، بلکه مبلمان بهتر، قابلیت و بهره وری کارمندانی که باید در دفتر شما کار کنند را افزایش خواهد داد.

ترجمه و ویرایش توسط تیم ترجمه فیلپا سیستم

منبع: http://smallbiztrends.com/2015/07/good-office-furniture-can-good-marketing-tool.html