چگونه در مورد انتخاب مبلمان اداری برای بیزینس کوچک خود تصمیم گیری کنید

چگونه در مورد انتخاب مبلمان اداری برای بیزینس کوچک خود تصمیم گیری کنید

Small Business Office Furniture

برنامه ریزی فضای دفتر بعضی اوقات می­تواند بسیار خسته کننده باشد. شاید این کار ساده به نظر برسد، اما مسایل زیادی وجود دارد که باید در لیست مبلمان اداری مورد نیاز قرار داده شوند.

با توجه به انتخاب­های زیادی که در دنیای تجاری امروز دارید، چطور می­فهمید به کدام مبلمان اداري واقعا نیاز خواهید داشت؟ تمام فروشندگان ادعا دارند که محصول آنها کامل است و تنها برنامه ریزی مناسب می­تواند به شما کمک کند تا پول خود را هدر نداده و بتوانید با هزینه بهینه، محیط کاری مناسب را بوجود آورید. در این مقاله به شما آموزش می­دهیم چطور در مورد نیازهای مبلمان اداری دفتر خود تصمیم گیری کنید.

فضای کاربردی

اول از همه، یک برنامه کاربردی برای انتخاب مبلمان، باعث می­شود شما بتوانید در دفتر خود بهتر کار کنید.  لیستی از آیتم های مورد نیاز را مشخص کنید، مانند فضای سطح، محل انبار کردن وسایل و مدارک، محل میز و غیره. شما باید چه فعالیت­هایی را در کار روزانه خود انجام دهید؟ وقتی یک لیست مشخص شد، می­توانید محل قرار دادن هر کدام را نیز برنامه ریزی کنید.

فضای فشرده و شلوغ باعث می­شود شما سخت­تر کار کرده و انگیزه کاهش پیدا خواهد کرد! اگر شما مبلمان اداری اشتباه را انتخاب کنید، دفتر برای شما آزار دهنده خواهد بود. اول از همه، فضایی که در اختیار دارید را اندازه گیری کنید. و اگر با کامپیوتر آشنا هستید، نقشه­ای ساده از دفتر خود بکشید. سپس شما می­توانید در کامپیوتر محل مبلمان اداری متفاوت را در این نقشه بررسی کنید. بدین ترتیب شما می­توانید مبلمان را در محل­های متفاوت امتحان کرده و بر روی ابعاد و محل قرارگیری مبلمان مانور دهید بدون اینکه اقدام به خرید نمایید.

آینده نگری

ممکن است در زمان انتخاب مبلمان اداری دفتر یک اشتباه قدیمی کرده و تنها چیزی که در حال حاضر نیاز دارید را بخرید. این مسئله شاید مشکلی نداشته باشد، اما شما مجبور هستید با هر بار پیدا شدن نیاز، برنامه ریزی خود را تغییر داده تا وسایل جدید باعث شلوغ شدن دفتر شما نشوند. بعضی اوقات چند ماه یا چند سال بعد شما ناچار به تغییر دکوراسیون هستید. نکته کلیدی در برنامه ریزی، محاسبه کردن توسعه فضا و مبلمان اداری است. شما باید تا چه حد و چطور رشد کرده و در آینده نزدیک به چه چیزهایی نیاز پیدا خواهید کرد.

آینده نگری تنها سرمایه گذاری کردن برای خرید زود هنگام نیست، بلکه شما باید مبلمان اداری مناسب و مورد نیاز را بخرید. تعیین بودجه معمولا مشکلات درونی زیادی را به همراه دارد، اما اگر به دنبال سرمایه گذاری مناسب در مبلمان اداری هستید، بهتر است از گزینه­های ارزان قیمت و بی­کیفیت خودداری کنید. شما می­توانید مبلمان اداری ارزان قیمت را خریده که طول عمر بالایی نداشته و در نتیجه ناچار به خرید دوباره شوید. خرید مبلمان اداری ممکن است در شروع کمی باعث افزایش هزینه­ها شود، اما مبلمان اداری­ ماندگار در طولانی مدت به معنای صرفه جویی در پول شما خواهند بود.

فضا خود گویای نیازهاست

آخرین مسئله که باید بدانید: فضای دفتر با شما صحبت خواهد کرد. شاید به نظر عجیب بیاید، اما شما با دیدن فضا و در نظر گرفتن کاری که در آن انجام می­دهید (برای مثال ملاقات با مشتریان، یا برگزاری جلسه و غیره) متوجه خواهید شد چه مبلمان اداری ­ای لازم است. همین طور شما باید محیطی بوجود آورید که از نظر خود شما چشم نواز است. همین طور اگرچه عملکردی بودن فضا مهم است، اما نباید جنبه­های زیبایی را کاملا فدای آن کرد. اگر دفتری زیبا و جذاب برای کار کردن داشته باشید، انگیزه شما و کارمندان نیز ارتقا پیدا می­کند. سعی کنید مبلمان اداری­ ای بخرید که با هم همخوانی دارند. البته لازم نیست تمامی مبلمان اداری را از یک محل بخرید، اما سعی کنید مبلمان اداری از نظر رنگ، بافت و شکل شبیه هم باشند.  هدف شما تبدیل کردن محیط کار به فضایی جذاب و انگیزه دهنده است.

دست به کار خرید شوید!

کار دیگر که باید انجام دهید، بررسی کردن فروشگاه­های مبلمان اداری است. شما می­توانید در اینترنت قیمت­های مبلمان اداری متفاوت را با هم مقایسه کرده و هزینه­های خود را تخمین بزنید. سعی کنید آخرین گزینه خرید، جنسی باشد که تخفیف مناسب دارد، اما کیفیت را فراموش نکنید. محل کار شما باید محلی زیبا و جذاب باشد. رعایت این نکات تضمین دهنده چنین فضایی خواهد بود. بدین ترتیب هر کارمندی حاضر است در دفتر شما کار کند.

ترجمه و ویرایش توسط تیم ترجمه فیلپا سیستم

منبع: http://succeedasyourownboss.com/how-to-decide-what-office-furniture-you-need-for-your-small-business