بهترین مبلمان اداری، و وسایل جانبی MAC برای دفتر کار خانگی شما

بهترین مبلمان اداری، و وسایل جانبی MAC برای دفتر کار خانگی شما

MAC Home Office

دفترهای کار خانگی نیز مانند ساعت­های APPLE بسیار "شخصی" هستند - ظاهر و اثاثیه که همخوانی خوبی با یک فرد دارند، برای دیگری  "مناسب" به نظر نخواهند رسید.  اما جنبه های زیبایی شناسی استفاده از فلز و شیشه در برند اپل واقعا با اثاثیه دفاتر مدرن همخوانی داشته است.  و بعضی از عاشقان اپل آنها را در دفتر خانگی خود نیز بکار برده­اند.

من زمان زیادی را در دفتر کار خانگی خودم صرف کار کرده و از زمانی که سالها پیش فعالیتم را با ساخت منبع انرژی آلومینیومی شروع کردم، زمان بیشتری را در این دفتر می­گذارنم. در بخش زیر، شما مجموعه­ای از اشیاء را مشاهده خواهید کرد که به شما در تنظیم کردن دفتر کار خانگی زیبا و عملکردی کمک خواهد کرد. دفتر کار خانگی شما شامل انواع متفاوت محصولات اپل خواهد بود که برای اکثر افراد قابل خرید بوده و سرمایه گذاری ارزشمندی محسوب می­شود ...

MAC Home Office

میز

من وقتی عبارت "دفتر استایل اپل" را می­شنوم، دو نوع متفاوت میز در ذهنم شکل می­گیرد: میزی شبیه میزهای Apple Store یا میزهای شیشه­ ای دارای قیمت مناسب مک. اپل از چوب افرا با رنگ روشن استفاده می­کند که تولید کننده آن شرکت معماری و چوب بری به نام Fetzer است. این نوع میزها بزرگ و سنگین هستند و فروش عمومی ندارند. یک مدل قابل خرید جایگزین که ظاهر متمایز مشابه و بیشتر فلزی دارد، میز  South Shore Interface با رنگ "افرای طبیعی" خواهد بود. در صورت نیاز به میزهای گرانتر، که از افرای خالص ساخته نشده اما کاربردی هستند، شما می­توانید از میزهای طرح نقره اپل استفاده کنید.

MAC Home Office

من شیشه را بیشتر ترجیح می­دهم، بنابراین اولین انتخاب در دفتر من میز فلز نقره و شیشه با مدل  Walker Edison Solo Glass Metal Desk (عکس چپ)  یا Techni Mobili Glass Top Computer Desk (عکس راست)  خواهد بود. خطوط و منحنی­های میز فاکتورهایی هستند که با چشم پوشی از آنها می توانید میز اداری با قیمتی مناسب داشته باشید.

MAC Home Office

اگر برایتان مهم نیست کمی بیشتر هزینه کرده اما طراحیهای چشم نواز بخرید، مدل  Zuo Caravan Desk (عکس چپ) هیچ فلزی نداشته و 100 پوند شیشه شفاف باعث تمایز طراحی آن می­شود. همین طور مدل ZM's Modern Glass Executive Desk with Stainless Steel Legs (عکس راست) نیز اگرچه سیستم حمایت فلزی سنتی دارد، اما میزی شفاف و زیبا است.

MAC Home Office

در طول زمان، من به مدلهای شیشه مشکی علاقه بیشتری پیدا کرده­ ام. برای مثال مدل Lumisource Pia (عکس چپ) بسیار مناسب است. اگر می­خواهید شمای یکسان را حفظ کرده اما فضای کار بیشتری داشته باشید، گزینه ­هایی مانند Walker Edison L-Shaped Glass Desk (عکس وسط) یا  Innovex Orbit (عکس راست) شکل­هایی متمایز داشته که شاید مطابق میل شما باشند. بر اساس تجربیات شخصی، پیشنهاد می­کنم یک میز خوب بگیرید، اما در انتخاب صندلی، بیشترین سرمایه گذاری را کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید...

MAC Home Office

صندلی

گران قیمت­ترین اثاثیه دفتر من، صندلی است. این محصول بیشترین اهمیت را دارد. من سالها تلاش کردم تا هزینه مناسب را برای بهترین صندلی جمع کنم. و مدلهای متفاوت را با قیمت­هایی ارزان تا گران خریدم، ولی تمامی آنها طول عمر یکسان داشتند: تنها چندین سال کار کرده، خراب و جایگزین شدند. این چرخه تا زمانی که به خاطر نشستن روی صندلیهای دفتری ارزان قیمت دچار مشکل کمر نشده بودم، اجتناب ناپذیر به نظر خواهد رسید. به من پیشنهاد شد مدلهای صندلی ارگونومیک بخرم. اگرچه قیمت بسیار زیاد است، اما یک سرمایه گذاری طولانی مدت برای سلامت شما محسوب می­شود.

پس از امتحان کردن انواع متفاوت و پی بردن به این قضیه که به هیچ وجه نمی­توان در خرید صندلی صرفه جویی کرد من تصمیم گرفتم صندلی مدل Aeron از برند هرمان میلر (Herman Miller) را بخرم. من این صندلی را از فروشگاه معروف Office Designs خریدم. پس از کمی استفاده، فهمیدم هوشمندانه ­ترین انتخاب را برای دفترم داشته ­ام. این صندلی بیشتر از هر دستگاه مک، میز یا سایر اثاثیه اصلی که داشتم کار کرد. پس از سالها، هنوز صندلی وضعیت شبیه نو دارد و کمر من وضعیت بسیار بیشتری دارد. این در صورتی است که من امروزه ساعات بیشتری را بر روی صندلی می­نشینم. سایت Office Designs گزینه­های زیادی دارد. پیشنهاد می­کنم مدلی که واقعا می­خواهید را بخرید و به دنبال کاهش هزینه با انتخاب مدل ضعیف­تر نباشید،  زیرا وقتی مدل پایه را خریده و پس از استفاده، عاشق آن شدید، آرزو می­کنید پول بیشتری صرف کرده و مدلی با قابلیت­های بیشتر را خریده بودید. من یک مدل قابل تنظیم با قابلیت تطابق وضعیت بدنی (عکس چپ) خریدم ولی هنوز دوست داشتم مدل Executive (عکس راست) را خریده بودم.

MAC Home Office

جا مدادی و سطل آشغال

این اثاثیه برای طرفداران اپل راحت است: سطل نقره ­ای توری از جنس کش با نام  Mesh Wastebasket (عکس چپ) ساخته شده است که شبیه سطل آشغال مک کلاسیک OS X است. همین طور Design Ideas نیز مدل کوچکتر این سطل را می­فروشد. مدل شخصی من شبیه مدل Design Ideas است.  توجه داشته باشید که بهتر است سطل سوراخ­های بزرگ نداشته باشد، در غیر این صورت امکان بیرون افتادن اشیاء از بین آنها وجود دارد. ولی امروزه، سطل آشغال OS X از جنس شیشه نیز تولید می­شود. من به دنبال بهترین گزینه بودم، اما نزدیکترین مدل InterDesign Franklin Waste Can (عکس راست) بود.

من از گذشته همیشه جا مدادی را انتخاب می­کردم که با سطل آشغال همخوانی دارد. در حال حاضر من از جا مدادی توری شرکت Design Ideas استفاده می­کنم. اگر مدلی با رنگ روشن­تر می­خواهید، OfficeMax جا مدادی پلاستیکی را برای شما ارسال خواهد کرد.

MAC Home Office

پوستر و قاب عکس

پوسترهای مربوط به برند اپل زیادی در اینترنت وجود دارد، مخصوصا در سایت Etsy. عکس الگوی انحصاری مک، عکس سخنرانی استیو جابز در استنفورد و الگوی انحصاری آی­فون تنها بعضی از پوسترهای مربوط به اپل هستند که در اینترنت می­توانید خریداری کنید. می­توانید چندین پوستر کلاسیک اپل شامل سری عکس­های Think Different را نیز در eBay پیدا کنید. اگر می­خواهید پوسترهای جذاب اپل ساخت Chief Design شرکت اپل را داشته باشید نیز می­تواند از Jony Ive بخرید.

MAC Home Office

قالب­های پوستر و عکس زیادی برای خرید وجود دارد. یکی از مواردی که من شخصا دوست دارم، آویز پوستری است Jorgen Moller (عکس چپ) که لوله آلومینیومی با طرح مینیمالیست دارد و پوستر تقریبا بدون مشخص بودن قاب بر روی دیوار قرار می­گیرد. (Display2go نیز یک قاب مشابه با سیستم آویز متفاوت دارد). اگر دوست دارید قاب اکریلیک روشن با اندازه­های متفاوت داشته باشید، Caneeti چهارچوب آهن ربایی را تا اندازه 10*8 می­فروشد و برای روی میز مناسب است. طرفداران مدل چوب نیز می­توانند از قاب افرایی شرکت FrameUSA استفاده کنند که با اندازه 11*14 بفروش می­رسد.

MAC Home Office

چراغ

انواع بسیار متفاوتی لامپ مناسب دفتر وجود داشته و پیشنهاد کردن یک مدل خاص بسیار سخت خواهد بود. البته من چندین مورد را پیشنهاد خواهم کرد. Satechi لامپ LED رو میزی و منعطف زیبایی (عکس سمت چپ) دارد که نور LED باریک و پورت USB برای شارژ آیفون و آیپد در آن تعبیه شده است. همین طور لامپ Smart LED Desk Lamp (عکس وسط) نیز به شما اجازه می­دهد میزان نور را تنظیم کرده، پورت USB کم مصرف دارد. Home Inspira LED Desk Lamp (عکس راست) اگرچه ارزانتر به نظر می­رسد، اما می­توان زاویه آن را تنظیم کرده و پورت USB قویتری دارد. هر سه مدل در نظر سنجی­ها امتیاز بالایی گرفته ­اند (4.5 ستاره از 5).

MAC Home Office

استندها و اسپیکرهای مک

من قبلا در یک راهنما، بهترین استندها و اسپیکرهای مک را معرفی کرده­ام. بنابراین اطلاعات را بازگو نخواهم کرد.  کشوهای Just Mobile (عکس دوم از چپ) و South's HiRise for MacBook (عکس دوم از راست) از بهترین لوازم دفتری مک محسوب می­شوند. اگر دوست دارید صدای آرامتری داشته باشید، می­توانید از BlueLounge Posto (عکس اول از سمت چپ) یک مدل جذاب اما ارزان قیمت هدفون است. با اینکه اسپیکرهای Bowers & wilkins MM-1 ( عکس اول از سمت راست) هنوز از قویترین اسپیکرهای من محسوب می­شود، طراحی و کیفیت صدای آنها باعث می­شود در دفتر مدل مک همخوانی خوبی داشته باشند.

MAC Home Office

اتصالات دستگاه­های اپل

علاوه بر استندهای مک، من بهترین پورت­های آیپد را نیز در مقاله توضیح داده­ام (که با آیفون و آیپاد نیز همخوانی دارد). همین طور من بهترین ساعت­های اپل را نیز معرفی کرده­ام. مدل HiRise Deluxe for iPhone + iPad برند  Twelve South ، و یا Watch Dock برند  Mophie's elegant یا Apple Watch Stand برند Spigen's budget است. همین طور شما می­توانید از گزینه چوبی شرکت SchuttenWorks نیز استفاده کنید که از جنس افرا بوده و رنگ سیاه آن نیز مهیا است.

MAC Home Office

محافظ جریان، جمع کننده کابل و ورودی پریز برق

نظم دادن به کابل­های متفاوت اطراف میز، کاری ساده نخواهد بود، اما داشتن یک پریز برق مناسب یا کابل برق مرکزی این کار را بسیار ساده­تر خواهد کرد. پرفروش­ترین محصول آمازون Belkin 12-outlet Home (عکس اول سمت چپ) سیم بسیار دراز با گارانتی مادام العمر دارد. من اخیرا گزینه های کوچکتر را نیز امتحان کرده­­ام.  مدل Blulounge Portiko (عکس دوم از سمت چپ با رنگهای آبی و سفید) نیز دو آداپتور AC و خروجی USB دارد و می­­توان از آن در دفترهای کوچکتر استفاده کرد. همین طور گزینه­های دیگر همین شرکت مانند Pixi(عکس دوم از سمت راست)، CableDrop(عکس اول از سمت راست) و CableDrop Mini نیز می­توانند به شما در حل کردن مشکلات انبوه سیم­ها و کابل­ها کمک کنند.

MAC Home Office

با اینکه محافظ جریان برق می­تواند بسیار مفید باشد، مجموعه خروجی­های برق که در یک محل جمع شده و عدم قابلیت انتقال خروجیهای USB می­تواند آزار دهنده بوده و وابستگی زیادی به خروجیهای برق سنتی روی دیوار داشته باشند. خروجی USB 3 شرکت مک به نام Moshi iLynx 3.0 ظاهر فلزی داشته و به فروش می­رسد. این دستگاه می­تواند در هر پورت، 2.1 آمپر ایجاد کرده و تمامی چهار پورت آن توانایی اتصال به دستگاه­های مک را دارند. اگر شما به اتصال از طریق سیم به کامپیوتر خود نیاز ندارید، مدل Anker 60W 6-port USB Charger می­تواند بهترین ابزار برای شارژ کردن باشد.

MAC Home Office

کتابخانه و قفسه

بر اساس چیزی که نیاز دارید، می­توانید به فروشگاه مواد چوبی اپل (Apple Store Wood) رفته و یا از گزینه­ های دارای ظاهر چوبی و فلزی استفاده کنید. شما انتخاب­های متفاوتی برای در نظر گرفتن دارید. مدل رنگ افرای طبیعی به نام South Shore Axess با میز هوشمند که در بخش بالا خواندیم همخوانی دارد. همین طور این کتابخانه سه اندازه متفاوت دارد. مدل دیگر Go Accense از برند Convenience Concepts است که کتابخانه سه قفسه ای است. این کتابخانه شیشه شفاف یا مشکی داشته و می­توان آن را با سایز میزها ست کرد.

MAC Home Office

قفسه­های متفاوتی نیز می­توان با کتابخانه و میز ست کرد. شرکت South Shore یک قفسه دو کشویی از جنس افرای طبیعی دارد که هم خانواده میز هوشمند در بخش بالاست. همین طور Techni Mobil قفسه­های شیشه­ ای چرخان با رنگ گرافیت تولید می­کند که با میزهای جنس شیشه سیاه همخوانی دارند. همین طور قفسه شرکت Realspace Zentra نیز در بالا شیشه شفاف داشته و بند آن خاکستری است. به همین دلیل همخوانی خوبی با میز و دفتر شما خواهد داشت.

MAC Home Office

پرینتر چند کاره/اسکنر/ فتوکپی/ فکس

آخرین مورد یک پرینتر چند کاره است که هنوز از الزامات تمامی دفاتر محسوب می­شود.  البته پیش بینی می­شود در آینده سازمان ها بدون نیاز به کاغذ عملکردهای خود را انجام دهند. من از سالها پیش پرینتر لیزری چند کاره Brother را انتخاب کرده­ ام و هنوز برای من مناسب است. روندهای اخیر بیشتر به سمت پرینترهای وایرلس بوده است که می­توان با مک و AirPrint در سیستم عامل iOS در آنها کار کرد. مایه شگفتی نیست که پرفروش ترین پرینتر لیزری آمازون مدل MFCL-2700DW شرکت Brother است. این پرینتر قدرت پرینت لیزری 27 صفحه در دقیقه را داشته و ترکیبی از اسکنر،  فکس و پرینتر محسوب می­شود. علاوه بر خروجی USB و قابلیت استفاده از وای­فای 802.11 بیتی، این دستگاه می­تواند با استفاده از سیستم کابل یا وایرلس می­تواند پرینت و اسکن کرده و یا در صورت نیاز به عنوان یک دستگاه کپی به کار گرفته شود. مدل دیگر MFC-9340 CDW است که پرینت لیزری رنگی بوده و در صورت نیاز، شما باید پول بیشتری برای آن پرداخت کنید.

ترجمه و ویرایش توسط تیم ترجمه فیلپا سیستم

منبع: http://9to5mac.com/2015/06/24/the-best-mac-desk-chair-decor-and-peripherals